Specjalista ds. Umów
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, Województwo mazowieckie, Polska
Aldesa Polska
6. 6. 2024

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Specjalista ds. Umów / Specjalista ds. Kontraktacji

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie wzoru umów – Tworzenie i dostosowywanie umów do specyficznych wymagań projektów z uwzględnieniem zapisów kontraktowych.
  • Samodzielne negocjowanie umów z podwykonawcami – Prowadzenie rozmów i uzgadnianie warunków współpracy z partnerami.
  • Zgłaszanie umów do akceptacji – Przedkładanie projektów i podpisanych umów do akceptacji przez GDDKIA/IK zgodnie z wymaganiami kontraktu.
  • Prowadzenie rejestru wykonywanych czynności – Systematyczne dokumentowanie wszystkich działań związanych z zarządzaniem umowami.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenie – minimum 3 lata na podobnym stanowisku, które przygotowało Cię do wyzwań tej roli.
  • Umiejętność czytania projektów drogowych – precyzyjne interpretowanie planów i dokumentacji technicznej.
  • Znajomość MS Office – efektywne wykorzystanie narzędzi biurowych do zarządzania projektem.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu – skuteczne zarządzanie czasem i zadaniami nawet w stresujących sytuacjach.
  • Umiejętność zarządzania zespołem – motywowanie i koordynowanie pracy zespołu budowlanego.

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego – pracuj w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów.
  • Przyjazną atmosferę pracy – dołącz do zespołu, w którym panuje dobra atmosfera i wsparcie kolegów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – konkurencyjna pensja oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Praca Płońsk
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080