Specjalista ds. Ubezpieczeń Klienckich
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
14. 8. 2024

1107595001

Obowiązki

  • Realizację zadań związanych z obsługą obszaru bancassurance,

  • Współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie realizacji obowiązków Banku,

  • Przeprowadzanie analiz ilościowych i jakościowych w obszarze obsługi ubezpieczeń, również w aspekcie zgodności regulacyjnych

  • Tworzenie regulacji i projektowanie procesów w obszarze bancassurance

  • Analizę rynku bancassurance w zakresie procesów i ich optymalizacji,

  • Współpracę z jednostkami wewnętrznymi Banku, w tym z zespołami developerskimi oraz partnerami biznesowymi zaangażowanymi w procesy wdrażania i obsługi produktów

  • Udział w projektach (produktowych/procesowych/obsługowych) w kontekście optymalizacji procesów i wprowadzania innowacji w celu zwiększenia efektywności i przewagi konkurencyjnej;

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów informacyjnych dla klientów wewnętrznych, centrali oraz instytucji nadzorczych (KNF, UOKiK);

  • Analizę wyników kontroli jakości i obowiązków (OfWCA ) wynikających z ustawy o dystrybucji ubezpieczeń i rekomendacji KNF

Wymagania

  • Masz doświadczenie produktowo-procesowe w obszarze ubezpieczeń,

  • Jesteś zaznajomiony z prawem bankowym oraz ubezpieczeniowym, jak również z innymi przepisami regulującymi obszar finansowo-ubezpieczeniowy,

  • Posiadasz doświadczenie w obszarze analitycznym.

  • Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy.

Oferujemy

  • Wiedza dotycząca procesów pośrednictwa ubezpieczeniowego (OFWCA)

  • Wykształcenie wyższe (obszar finansów)

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567