Specjalista ds. ubezpieczeń
  • Lubrza
Lubrza, Lubrza, lubuskie, Polska
Koimex
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie ubezpieczania pojazdów oraz majątku spółki
  • współpraca z brokerem
  • prowadzenie procesu likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne minimum średnie (mechanika pojazdów lub pokrewne)
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja oraz nastawienie na cel
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • znajomość prawa ubezpieczeniowego

To oferujemy

  • umowa o pracę (wynagrodzenie adekwatne do profilu kandydata)
  • dofinansowanie dojazdów
  • elastyczne godziny pracy
  • kartę Multisport

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

  • Praca Lubrza
  • Lubrza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055