Specjalista ds. ubezpieczeń
  • Lubin
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
GSU Spółka Akcyjna
7. 9. 2024

GSU Spółka Akcyjna jest agentem ubezpieczeniowym. Od 30 lat naszą misją jest budowanie poczucia bezpieczeństwa naszych klientów i ich najbliższych na każdym etapie życia. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeń w kraju co pozwala nam proponować klientom bardzo obszerny pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych.
Do naszego Oddziału w Lubinie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. ubezpieczeń.
Twój zakres obowiązków:
- przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych dla klientów oddziału
- bieżąca obsługa w zakresie ubezpieczeń klientów oddziału
- dbałość o obieg dokumentów ubezpieczeniowych
- współpraca z firmami ubezpieczeniowymi
- aktywne pozyskiwanie klientów
Nasze wymagania:
- Wykształcenie średnie (zgodnie z wymogami ustawy o ubezpieczeniach)
- Dwuletnie doświadczenie zawodowe na dowolnym stanowisku w ramach dowolnej umowy (umowa o dzieło czy zlecenie też są dla nas wartością) lub zamiennie dwuletnia działalność w organizacji pozarządowej (np. na studiach czy w szkole średniej).
To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (system wynagrodzenia złożony z części stałej i prowizyjnej, jak to w firmach sprzedażowych)
- Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (dofinansowujemy Twój urlop i przyszłą emeryturę)
- Rozwój i zdobywanie nowej wiedzy
- Wyposażenie w narzędzia pracy: telefon i komputer służbowy
- Dobrą atmosferę w zespole.
Benefity:
- spotkania integracyjne
- dofinansowanie wypoczynku
- możliwość uzyskania uprawnień
Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”) informujemy, że: I. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GSU Spółka Akcyjna z siedzibą w Gliwicach (44‑100), ul. Góry Chełmskiej 2B . Z Administratorem może się Pani/Pan skontaktować pod adresem podanym powyżej lub na adres e-mail: @ II. W sprawie ochrony swoich danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail @ lub na adres naszej siedziby wskazany w punkcie I powyżej. III. Cele i podstawy przetwarzania. Będziemy przetwarzać dane podane przez Panią/Pana w niniejszym procesie rekrutacji: 1. Przeprowadzenia rekrutacji - w zakresie, w jakim przetwarzanie danych jest potrzebne do zawarcia umowy o pracę określonym w Kodeksie pracy (takim jak imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) – na podstawie obowiązujących przepisów prawa . Jeżeli w życiorysie (CV) i liście motywacyjnym oraz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej poda Pani/ Pan dobrowolnie dane wykraczające poza zakres wskazany powyżej, będziemy je przetwarzać na podstawie Pani/ Pana zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit b), c) i a); 2. w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody, jeżeli zgoda na przetwarzanie w kolejnych procesach rekrutacyjnych została wyrażona (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a) RODO); 3. w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co stanowi realizację naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora (podstawa z art. 6 ust. 1 lit f RODO). IV. Odbiorcy danych Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazywane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym między innymi usługi informatyczne i hostingowe, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa. V. Przekazanie danych do państwa trzeciego
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. VI. Okres przechowywania danych. Będziemy przechowywać Pani/Pana dane przez okres: 1. do zakończenia niniejszego procesu rekrutacyjnego; 2. w przypadku zawarcia umowy o pracę lub cywilnoprawnej – przez okres wymagany odpowiednimi przepisami prawa; 3. w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, ale nie dłużej niż 2 lata od momentu zebrania danych. VII. Prawa osób, których dane dotyczą:
Zgodnie z RODO, przysługuje Pani/Panu prawo do żądania: a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; b) sprostowania (poprawiania) swoich danych; c) usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania; d) przenoszenia danych; e) do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; f) wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W celu skorzystania z powyższych uprawnień przysługujących względem Administratora, prosimy o kontakt ze Spółką na adres wskazany w punkcie 1 lub na adres e-mail: @ Odpowiedni wniosek można również złożyć bezpośrednio w siedzibie Spółki. VIII. Dobrowolność/obowiązek podania danych W zakresie określonym w Kodeksie pracy podanie danych jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. IX. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji
Informujemy, że w trakcie przetwarzania Pani/Pana danych nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany i Pani/Pana dane nie są profilowane.

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567