Specjalista ds. turystyki, Katowice
  • Katowice
specjalista ds. turystyki, Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
rekrutacja
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Bezpośrednia obsługa klienta,
- Sprzedaż oferty turystycznej oraz usług dodatkowych m.in. ubezpieczeń podróżnych
- Realizacja planów sprzedażowych
- Obsługa rezerwacji na każdym etapie procesu sprzedażowego
- Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność do pracy w weekendy (wymiennie z pozostałymi pracownikami biura) oraz pracy zmianowej 8-23
- Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub w turystyce,
- angielski min. B1/B2
- Minimum rok doświadczenia w sprzedaży lub/i obsłudze klienta (mile widziane w branży turystycznej)
- Znajomość geografii świata i popularnych kierunków turystycznych
- Umiejętności komunikacyjne i umiejętności interpersonalnych
- Umiejętności pracy w zespole
- Wysoka kultura osobista
- Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
BENEFITY:
- premia indywidualna,
- Szkolenia produktowe i wyjazdowe,
- Pobyt w naszych hotelach watrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich,
- Prywatna opieka medyczna,
- Dobrowolne ubezpieczenie Warta,
- Karta lunchowa - 400 zł/msc,
- Bezpłatna podróż poślubna,
- Platforma MyBenefit lub karta Multisport,
- Dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
- Możliwość rozwoju również w ramach innych Działów
Praca na cały etat, umowa o pracę, stacjonarnie ul. Zabrska Katowice.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 040
    16 300