Specjalista ds. Transportu z językiem niemieckim oraz ang.
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
EduExpress
29. 9. 2024

Jako Specjalista ds. Transportu będziesz ściśle współpracować z działem celny, aby zapewnić terminowe odprawy i dostawy. To doskonała okazja, aby zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze logistyki.
Twoje obowiązki:
• Zapewnienie, że kontrole i procesy są realizowane poprawnie co skutkuje terminowym i efektywnym przetwarzaniem transakcji oraz w zgodzie z przepisami prawnymi.
• Przygotowywanie dokumentacji celnej na podstawie dostarczonych dokumentów związanych z przesyłką.
• Sprawdzanie, czy cała dokumentacja celna jest poprawnie wypełniona.
• Kontaktowanie się z klientami drogą mailową i telefoniczną w celu dostarczenia brakujących lub wyjaśnienia niejasnych informacji niezbędnych do odprawy celnej.
• Zapewnienie poprawnej identyfikacji oraz dokładnego wprowadzenia informacji o przesyłce do odpowiednich systemów.
• Tworzenie i weryfikowanie danych celnych oraz dokumentów
Nasze wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego (B2 – C1).
• Biegła znajomość języka angielskiego (B2 – C1).
• Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie.
• Zwracanie uwagi na szczegóły oraz umiejętność pracy w warunkach napiętych terminów.
• Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
• Dobre umiejętności komputerowe, w tym znajomość pakietu Microsoft Office.
Co oferujemy:
• Model pracy hybrydowej po 3 miesiącach onboardingu (2 dni w biurze).
• Wspaniała atmosfera pracy.
• Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bony żywnościowe).
• Możliwości osobistego i zawodowego rozwoju.
• Szeroki wachlarz szkoleń formalnych oraz nauki w trakcie pracy.
• Wsparcie w zakresie czesnego.
• Nasz klient jest jedną z najbardziej cenionych firm i zaufanych marek z roku na rok.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kurier (transport) Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667