Specjalista ds. transportu z językiem angielskim
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy, będącej liderem i największym producentem i dostawcą w branży przyczep specjalistycznych.

Jako Specjalista ds. transportu w Europie, będziesz kluczową osobą w europejskiej organizacji odpowiedzialną za wszelkie sprawy związane z transportem. Będziesz raportować do europejskiego Menedżera ds. rozwiązań dla klientów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Efektywne zarządzanie transportem wewnętrznym i zewnętrznym (głównie drogowy, morski, lotniczy, kurierski).
  • Przygotowanie i kontrola budżetu transportowego.
  • Ustalanie i monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności.
  • Administrowanie programem rezerwacji przewozów.
  • Wsparcie w sprawach celnych oraz kontrola dokumentów.
  • Walidacja faktur transportowych i współpraca z księgowością.

WYMAGANIA:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.
  • Bardzo dobra wiedza na temat transportu, spedycji i spraw celnych.
  • Proaktywność oraz umiejętność pracy zespołowej.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość Excela.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość niemieckiego lub innych języków europejskich.
  • Doświadczenie w efektywnym planowaniu tras dla własnych flot ciężarowych firmy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, na czas nieokreślony.
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne.
  • Program podwyżek oparty na obiektywnych narzędziach pomiarowych.
  • Dobra atmosfera w pracy.
  • Międzynarodowe środowisko.

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. transportu Kalisz
  • Kurier (transport) Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Specjalista ds. Zakupów Kalisz
  • Specjalista ds. marketingu Kalisz
  • Specjalista ds. ofertowania Kalisz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kalisz
  • Specjalista ds. Eksportu Kalisz
  • Specjalista ds. HR Kalisz
  • Specjalista ds. turystyki Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087