SPECJALISTA DS. TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO w Aptece Szpitalnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
18. 9. 2024

poszukuje kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGOw Aptece Szpitalnej

Ogólny zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień leków i wyrobów medycznych z Klinik Instytutu,
  • transport leków i wyrobów medycznych z Apteki Szpitalnej do Budynku Głównego – Klinik Instytutu,
  • przyjmowanie dostaw zewnętrznych do pomieszczeń magazynowych Apteki,
  • wykonywanie innych obowiązków związanych z bieżącymi potrzebami Apteki.

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/umowy cywilnoprawnej.
  • wymiar czasu pracy do uzgodnienia,
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • pakiet socjalny.

  • oferty należy składać drogą elektroniczną lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologi i Rehabilitacji w Warszawie, ul.Spartańska 1,
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584