Specjalista ds. Transportu KIP
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Ruta Sp. J.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zleceń krajowych i międzynarodowych w zakresie transportu materiałów sypkich luzem w naczepach typu silos.
  • Obsługa floty własnej pojazdów ciężarowych.
  • Tzw. prowadzanie kierowców / samochodów. Kontakt z kierowcami w języku polskim.
  • Opieka nad klientami krajowymi i zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów związanych z branżą TSL.
  • Doświadczenie zawodowe w branży TSL, min. 2 lata.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu min. B2.
  • Znajomość programów Interlan Speed i Transics będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w biurze firmy w Mińsku Mazowieckim.
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Szkolenia językowe, merytoryczne, z kompetencji miękkich.
  • Pakiet medyczny.
  • Karta MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

Ruta Sp. J.

Ruta Transport z Mińska Mazowieckiego jest rodzinną firmą transportową założoną w 1987 roku. Zajmujemy się transportem neutralnych materiałów sypkich luzem w naczepach typu silos i jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce. Nasza flota składa się z 175 zestawów drogowych. Współpracujemy z klientami w Polsce i w wielu krajach Europy.

Naszą misją jest profesjonalna obsługa zlecenia transportu na każdym etapie jego realizacji, według indywidualnych potrzeb klientów. "Skracamy dystans" - te dwa krótkie słowa stanowiące motto Ruta Transport obrazują kompetencje firmy jako niezawodnego łącznika między producentem a odbiorcą towaru.

Najważniejszą wartością w Ruta Transport są ludzie. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzą branżową, zapewniamy im przyjazne miejsce pracy i zachęcamy ich do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RUTA Spółka Jawna z siedzibą w MińskuMazowieckim, przy ul. Sosnkowskiego 81, 05-300 Mińsk Mazowiecki wpisana do rejestruprzedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000190556, numer NIP 8222116227, numer REGON 712558580.2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Agnieszkę Radtke, z którym można sięskontaktować drogą elektroniczną: iod@ruta-transport.pl3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji, na podstawie art.6 ust. 1 lit. a RODO.4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoichobowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesówrekrutacyjnych.6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji.7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania,usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesieniasprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Urzędu Ochrony DanychOsobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczącychnarusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia2016 r.9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celuprzystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danychosobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formieprofilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobnysposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznymprzetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690