Specjalista ds. transportu i logistyki
  • Łańcut
Łańcut, Łańcut, podkarpackie, Polska
ROS-SWEET Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie flotą Spółki, planowanie transportów i tras kierowców przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów
  • budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych
  • pozyskiwanie zewnętrznych zleceń transportowych, negocjowanie ofert, wybór najkorzystniejszych
  • koordynowanie oraz nadzór nad terminową realizacją zewnętrznych zleceń transportowych
  • obsługa giełd oraz platform transportowych umożliwiających wyszukiwanie i zgłaszanie wolnych pojazdów/ładunków

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców oraz przepisów w transporcie międzynarodowym
  • znajomość obsługi giełd transportowych
  • doświadczenie w prowadzeniu własnej floty
  • dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941