Specjalista ds transportu
  • Kościan
Kościan, Kościan, Wielkopolskie, Polska
SM MLEKOVITA KOŚCIAN
23. 3. 2024

Poszukujemy do pracy w dziale logistyki referenta ds transportu.
Opis stanowiska:
- koordynacja transportu związanego z skupem surowca.
- koordynacja transportu przerzutowego między zakładami.
- prowadzenie kontroli przewoźników
- kontrola atestów weterynaryjnych,
- nadzór nad dokumentacją związaną z transportem.
Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie średnie/wyższe - mile widziane po logistyce.
- minimalne roczne doświadczenie z transportem, logistyką.
- aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczna,
Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (3 -m-ce), następnie umowa o pracę,
- ponadprzeciętne wynagrodzenie
- ubezpieczenie grupowe
- rozbudowany pakiet socjalny
- telefon służbowy.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: @ lub przez portal LENTO.PL

  • Praca Kościan
  • Kościan - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714