Specjalista ds. Transformacji Cyfrowej / Inżynier Industry 4.0
  • Gmina Teresin
Teresin, Gmina Teresin, Masovian Voivodeship, Polska
Greiner Packaging Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • Power BI
  • Power Apps
  • Power Automate
  • Sharepoint
  • SQL

technologies-optional :

  • AMR / Kobot

responsibilities :

  • Poszukujemy osoby wyróżniającej się dynamicznym i kreatywnym podejściem do powierzonych jej zadań, potrafiącej w pełni wykorzystać swobodę w procesie wytwórczym rozwiązań cyfrowych, na poczet szeregu projektów w ramach digitalizacji procesów logistycznych, przepływu informacji oraz produkcyjnych – w tym jednych z największych projektów automatyzacji logistyki wewnętrznej z udziałem robotów klasy AMR.
  • Celem pracy na stanowisku Inżynier Industry 4.0 jest budowanie wartości dodanej dla zakładu dzięki wykorzystaniu metodyk i technologii cyfrowych.
  • Zadania:
  • -Tworzenie i wdrażanie rozwiązań związanych z digitalizacją procesów w środowisku Microsoft Power Platform: Power BI, Power Apps, Power Automate oraz Sharepoint Online.
  • -Udział w pracach wdrożeniowych, optymalizacyjnych oraz utrzymaniowych projektów automatyzacji (roboty AMR, magazyny automatyczne…)
  • -Współpraca przy analizie, modelowaniu i optymalizacji procesów produkcyjno-logistycznych metodami cyfrowymi.
  • -Opieka nad portfolio ww. rozwiązań; aktywne poszukiwanie rozwiązań kreujących wartość biznesową.
  • -Gromadzenie i zarządzanie jakością danych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych i bazodanowych.
  • -Współpraca i sprawozdawczość w międzynarodowych zespołach projektowych.

requirements-expected :

  • Wykształcenie wyższe lub zawodowe, profil techniczny związany z Inżynierią Produkcji / Informatyką / Automatyką.
  • Mile widziane doświadczenie (warunek niekonieczny).
  • Znajomość składowych Microsoft Power Platform: Power BI, Power Apps, Power Automate, Sharepoint.
  • Umiejętność celowej i czytelnej wizualizacji danych na potrzeby raportowania.
  • Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych, SQL i środowiska SSMS.
  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka programowania obiektowego, algorytmiki oraz zagadnień sieciowych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w międzynarodowych zespołach w mowie i piśmie.

offered :

  • Doświadczenie przy pracy z robotami autonomicznymi klasy AMR / Kobot.
  • Doświadczenie konstrukcyjne i elektrotechniczne, zdolności manualne.
  • Doświadczenie przy prowadzeniu szkoleń i przygotowywaniu dokumentacji w formie procedur i diagramów blokowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką opartą na PLC w protokołach OPC/UA, MQTT i innych.
  • Portfolio projektów / aplikacji na platformie WEB / Mobile.
  • Znajomość programów obróbki graficznej 2D / 3D CAD.
  • Doświadczenie z oprogramowaniem i urządzeniami do druku 3D.

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca Teresin
  • Inżynier Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087