Specjalista ds. Trade Marketingu / Junior Trade Marketing Manager
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, realizacja i analiza kampanii trade marketingowych
  • Współtworzenie i realizacja materiałów drukowanych i materiałów POS
  • Zarządzanie produktem promocyjnym (zabezpieczenie stocku, estymacje, monitoring zejścia)
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w ramach wspólnych działań marketingowych
  • Współpraca z agencjami
  • Udział w krajowych i międzynarodowych targach branżowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość form i narzędzi trade marketingu
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Znajomość procesów przygotowania i realizacji działań trade’owych - działania promocyjne
  • Znajomość procesów projektowania/ produkcji/ realizacji materiałów drukowanych, materiałów POS
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Postawa can-do
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych

  • Praca Błonie
  • Manager Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064