Specjalista ds. trade marketingu
  • Zakrzewo
Zakrzewo, Zakrzewo, Województwo wielkopolskie, Polska
Fusion Labs
6. 6. 2024

Jeśli nie boisz się słów: "brak miejsca na półce" i "nie można", a do tego kręci Cię kiedy konkurencja jest mniej widoczna-zapraszamy. Dajemy dużo swobody i samodzielności. Korpo vibe - nie jest nam bliski.

Mamy za to rozpoznawalne produkty i nowych klientów, którzy czekają na pojawienie się kogoś, kto zadba o ekspozycję.

Obowiązki

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych materiałów POS (wraz z zewnętrznymi partnerami oraz działem graficznym)
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu dostosowania działań do partnerów handlowych
  • Proaktywność w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Samodzielność w doborze partnerów i podwykonawców
  • Monitorowanie efektywności i dostosowywanie materiałów
  • Analiza działań konkurencji
  • Prowadzenie audytów marketingowych w terenie
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur związanych z materiałami POS
  • Przygotowanie i audyt standardów merchandisingowych
  • Aktualizacja materiałów marketingowych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, współpraca z dostawcami
  • Tworzenie akcji marketingowych w oparciu o wyznaczone cele
  • Koordynacja tworzenia ekspozycji podczas wydarzeń branżowych - targów-współpraca z event managerem

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w obszarze trade marketingu i merchandisingu minimum 3 lata w branży FMCG
  • Wychodzenie z inicjatywą, kreatywność
  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych
  • Umiejętność koordynacji działań z podwykonawcamii
  • prawo jazdy kat B

Co oferujemy:

  • Medicover (ubezpieczenie oraz karta sportowa)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych
  • Szkolenia
  • Spersonalizowana ścieżka rozwoju
  • Imprezy integracyjne

Pasjonatów 15

62-070 Zakrzewo

Tworzymy przyszłość wolną od dymu tytoniowego, zapraszamy Cię do tego projektu!

  • Praca Zakrzewo
  • Zakrzewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851