Specjalista ds. trade marketingu
  • WROCŁAW
dolnośląskie, WROCŁAW, dolnośląskie, Polska
KOELNER RAWLPLUG IP
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Poszukujemy kreatywnego i zorganizowanego Specjalisty ds. trade marketingu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, planowanie i zarządzanie ekspozycjami w naszych punktach sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • projektowanie i aranżacja ekspozycji oraz materiałów POS zgodnie z wewnętrznymi standardami;
  • koordynacja i nadzór nad montażem i demontażem ekspozycji;
  • współpraca z działem marketingu, działami sprzedaży oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności wizualnej;
  • monitorowanie i analiza efektywności ekspozycji oraz wprowadzanie usprawnień w oparciu o ROI;
  • prowadzenie audytów marketingowych Środków Trwałych;
  • opracowywanie i aktualizacja procedur związanych z materiałami POS;
  • zapewnienie przestrzegania standardów wewnętrznych;
  • przygotowanie i audyt standardów Merchandisingowych;
  • aktualizacja materiałów marketingowych;

Oferujemy:

  • stabilna współpraca w dynamicznej organizacji;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące wiedzę;
  • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
  • przejrzysty system wynagradzania;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • atmosferę pracy, w której liczą się otwartość, zapał do nauki i gotowość do wyzwań
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze trade marketingu lub merchandisingu;
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych;
  • kreatywność i umiejętność myślenia przestrzennego;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • znajomość trendów w projektowaniu ekspozycji
  • gotowości do pracy mobilnej na terenie województw: wielkopolskie, dolnośląskie, łódzkie i opolskie.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563