SPECJALISTA DS. TESTÓW BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ (SOFTWARE TESTER)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1057705101

Obowiązki

  • uczestniczysz w przygotowaniu oraz realizujesz testy bankowości internetowej,
  • analizujesz wykonane testy i raportujesz ich wyniki,
  • uczestniczysz w optymalizacji procesu testowego,
  • rozwijasz merytorycznie i narzędziowo zespół testerów,
  • wspierasz zespoły projektowe w obszarze bankowości internetowej.

Wymagania

  • masz min. roczne doświadczenie w kontroli jakości oprogramowania (mile widziana wiedza z zakresu oszczędzania i inwestycji),
  • masz doświadczenie w testowaniu serwisów internetowych (mile widziana znajomość serwisów bankowości internetowej PKO Banku Polskiego lub innych serwisów bankowości internetowej),
  • interesujesz się bankowością internetową i zagadnieniami związanymi z testowaniem oprogramowania i chcesz tę wiedzę rozwijać,
  • masz doświadczenie w pracy w metodyce Scrum,
  • znasz narzędzia wspierające testowanie: JIRA/Confluence,
  • znasz przeglądarkowe narzędzia developerskie (np. DevTools),
  • znasz zagadnienia i narzędzia wspierające testowanie z obszaru dostępności cyfrowej (np. czytnik ekranu NVDA, rozszerzenie WAVE),
  • pracowałeś w projektach korzystających z testów automatycznych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Lublin
  • Tester Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293