Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Unicall brand of Natural Pharmaceuticals
14. 7. 2024

Unicall jest rozpoznawalną i docenianą marką w branży Contact Center, specjalizującą się w wielokanałowej obsłudze Klienta. Jako brand firmy Natural Pharmaceuticals prowadzimy od wielu lat projekty związane z telefoniczną obsługą Klienta. Stawiamy na profesjonalizm, przejrzyste zasady współpracy i pozytywnych ludzi! U nas zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenie lub poszerzysz dotychczasowe – aplikuj i dołącz do całorocznego, stabilnego, kontynuowanego od lat projektu!
Zakres obowiązków:
• Obsługa połączeń telefonicznych.
• Dbanie o dobre relacje ze stałymi klientami firmy.
• Obsługa wewnętrznej bazy Klientów.
• Współpraca z innymi działami i dbanie o zachowanie wysokiej jakości obsługi.
• Sprzedaż usług.
• Profesjonalna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klientów.
Nasze wymagania:
• Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
• Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków i nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
• Dobra dykcja i miły ton głosu.
• Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.
• Znajomość podstaw obsługi komputera.
Oferujemy:
• Gwarancja stałej stawki godzinowej (23 zł/brutto) oraz atrakcyjnego systemu bonusowego w oparciu o cele ilościowe i jakościowe.
• Umowę zlecenie z możliwością szybkiego przejścia na Umowę o Pracę (nawet po 1 miesiącu!)
• Praca w naszym biurze w Rzeszowie (al. Rejtana – lokalizacja ze świetnym dojazdem).
• Szkolenie wdrażające w obowiązki – wszystkiego uczymy od podstaw.
• Zdobycie doświadczenia w dużej, znanej firmie – jednym z większych Contact Center na Podkarpaciu.
• Bonusy za polecenie osób do pracy, konkursy
• Możliwość rozwoju w ramach struktury grupy.
• Niekorporacyjną atmosferę, brak dress code-u.
Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem z Nami współpracy prosimy o przesłanie CV na adres @ bądź kontakt telefoniczny pod numerem 697 313 444. Zapraszamy również do wizyty w naszym biurze: al. Rejtana 36, biurowiec Conres, 3 piętro.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dane osobowe przetwarzana będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody do-tyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody, nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 28, 02-67 Warszawa. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 797
    19 255