Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
widziszwszystko sp. z.o.o
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres Obowiązków:

  • Telefoniczna komunikacja z potencjalnymi klientami
  • Utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami i identyfikacja ich potrzeb
  • Realizacja obsługi posprzedażowej
  • Dostarczanie wsparcia technicznego
  • Koordynacja zadań między działami
  • Współpraca z działami: sprzedaży, dokumentacji oraz serwisu
  • Budowanie i zarządzanie bazą danych klientów
  • Promowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów

Wymagania:

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Zdolności organizacyjne
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Znajomość Microsoft Office
  • Doświadczenie w pracy z klientami (preferowane)
  • Umiejętności planowania i samodzielnej pracy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczne opcje zatrudnienia
  • Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dużą autonomię w działaniu
  • Doskonałe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. finansów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. reklamy Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116