Specjalista ds technologii i zarządzania jakością
  • Kraków
specjalista ds technologii i zarządzania jakością
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
BARWA SPÓŁKA Z O.O.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie receptur i technologii nowych produktów.
  • Kontrola jakości mas kosmetycznych, wyrobów gotowych z uwzględnieniem
  • obowiązujących norm.
  • Obsługa i nadzór nad sprzętem laboratoryjnym.
  • Prowadzenie badań laboratoryjnych, pobieranie próbek do analizy laboratoryjnej.
  • Udział w procesie produkcyjnym przy wdrażaniu produktów do produkcji.
  • Przygotowywanie prób do badań dermatologicznych, aplikacyjnych, użytkowych, kompatybilności.
  • Opracowywanie dossier produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz dokumentacji produktowej wg norm ISO.
  • Modyfikowanie istniejących technologii i receptur.
  • Analizowanie ofert dostawców surowców.
  • Dopuszczanie materiałów do produkcji wyrobów.
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych wyrobów gotowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku w branży FMCG w firmach produkcyjnych.
  • Posiadanie wiedzy z zakresu wytwarzania, produkcji kosmetyków i środków czystości.
  • Doświadczenie w opracowywaniu receptur i technologii kosmetyków, środków
  • Czystości.
  • Doświadczenie w zakresie analizy surowców, opakowań, produktów gotowych.
  • Znajomość trendów i nowinek kosmetycznych na rynku polskim i zagranicznym.
  • Znajomość prawa kosmetycznego i chemicznego oraz zainteresowanie rynkiem kosmetycznym.
  • Znajomość procedur i standardów dotyczących kontroli jakości .
  • Znajomość systemów PN-EN ISO 9001:2015, GMP (ISO 22716:2009) oraz HACCP.
  • Umiejętność wdrażania nowych technologii do produkcji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenia wdrażające w branżę kosmetyczną,
  • Wynagrodzenie zasadnicze miesięczne w połączeniu z systemem premiowania,
  • Możliwość dofinansowania do benefitów – karta Multisport, opieka medyczna.
  • Bardzo dobre warunki socjalne.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584