Specjalista ds. Technicznych w dziale utrzymania ruchu
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
NOVAGO Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Grupa Novago jest liderem w przetwarzaniu odpadów komunalnych i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. Zarządza sześcioma zakładami produkcyjnymi w Polsce o całkowitej zdolności przetwarzania odpadów ok. 1.000.000 ton rocznie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kluczowe obowiązki to:

  • planowanie bieżących konserwacji i organizacja cyklu przeglądu maszyn i urządzeń;
  • inicjowanie i prowadzenie działań, mających na celu minimalizację awarii instalacji;
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i instalacji produkcyjnych;
  • bieżące monitorowanie kosztów technicznych;
  • prowadzenie gospodarki magazynowej zakładu.

Nasze wymagania to:

  • wykształcenie zawodowe / techniczne;
  • podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • mile widziana znajomość „5S”;
  • znajomość pakietu Ms Office;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • kartę Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544