Specjalista ds. Technicznych Logistyki Magazynowej
  • Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Sroda Wielkopolska, Greater Poland Voivodeship, Polska
Decora S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie flotą wózków widłowych
  • kontrola stanu technicznego regałów i sprzętów magazynowych
  • bieżące przeglądy i serwisy sprzętów magazynowych
  • zgłaszanie napraw i nadzór nad ich realizacją
  • wyszukiwanie ofert zakupowo usługowych związanych ze sprzętem magazynowym
  • tworzenie instrukcji pracy, protokołów uszkodzeń i awarii
  • branie udziału w bieżących projektach

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomość przepisów UDT oraz BHP
  • znajomość MS Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • niezbędne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań
  • premie uzależnione od wyników pracy oraz samodzielność w działaniu,
  • rozwój zawodowy w organizacji od lat odnoszącej sukcesy rynkowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka szkolna
  • inicjatywy dobroczynne

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087