Specjalista ds. technicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I
12. 3. 2024

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Centrum I” w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:
Zadania:
• nadzorowanie właściwego stanu technicznego lokali użytkowych i urządzeń znajdujących się w eksploatacji,
• koordynacja działań firm konserwujących w celu zapewnienia ciągłej sprawności instalacji Spółdzielni,
• sprawdzanie pod względem merytorycznym wykonanych prac remontowo-budowlanych,
• kontrolowanie prac budowlanych wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
• uczestniczenie w odbiorach technicznych robót,
• nadzór nad przeglądami technicznymi budynków,
• załatwianie spraw lokatorskich i lokali użytkowych w zakresie spraw technicznych,
• udział we wszystkich komisjach technicznych dot. lokali mieszkalnych i użytkowych,
• likwidacja i sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym faktur VAT, rachunków i innych dokumentów finansowych od wykonawców (firm konserwujących, firm remontowych oraz zleceniobiorców) oraz zakładów gospodarki miejskiej na rzecz Spółdzielni.
• Współpraca z Kierownikiem Działu Technicznego
• praca zarówno w biurze, jak i na terenie zasobów Spółdzielni.
Wymagania:
• wykształcenie techniczne budowlane, elektryczne, sanitarne
• znajomość pakietu MS Office
• komunikatywność, sumienność, dokładność
• umiejętność pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie:
• posiadanie uprawnień elektrycznych, gazowych, wentylacyjnych, instalacji sanitarnych
Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę – od zaraz,
• Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie,
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalny - wczasy pod gruszą,
Oferta powinna zawierać życiorys z przebiegiem zatrudnienia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Centrum I” siedzibą w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 31/33A, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Osoby, których oferty spełnią wymagania formalne zostaną dopuszczone do kolejnego etapu procedury naboru. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228