Specjalista ds. technicznych
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, małopolskie, Polska
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:
Zakres obowiązków:

W związku z realizowanymi na terenie Muzeum (150 obiektów, 200 ha) nowymi inwestycjami, przebudowami oraz rozbudowami istniejących instalacji słaboprądowych, dział Inwestycji poszukuje specjalisty ds. technicznych, w ramach jego zadań znajdą się:

  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań w zakresie merytorycznym i terminowym
  • współpraca z projektantami, inspektorami nadzoru, wykonawcami i podwykonawcami
  • udział w procesie koncepcyjnym, projektowym i realizacji
  • bieżąca kontrola prac wykonawcy, dbanie o przestrzeganie przez wykonawców standardów pracy i regulaminu Muzeum oraz zapisów umownych
  • odpowiedzialność za odbiór robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz zapisami umowy (przy współpracy z inspektorami i konsultantami)
  • weryfikacja oraz odbiór dokumentacji projektowej i powykonawczej

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie: min. średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne) i co najmniej 5 lat stażu pracy lub wykształcenie wyższe (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne),
  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz programu kosztorysowego.
  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV
  • odpowiedzialność i obowiązkowość, umiejętność współpracy z zespołem
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach branżowych zgodnych z kierunkiem wykonywanych zadań
  • możliwość poszerzenia doświadczenia poprzez współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów wielu branż oraz ekspertów zewnętrznych
  • możliwość poszerzenia doświadczenia o pracę na obiekcie wpisanym do rejestru zabytków
  • pakiet socjalny

Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu.

  • Praca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392