Specjalista ds. technicznych - branża sanitarna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
11. 9. 2024

23_4342354

Obowiązki

  • definiowanie wymagań technicznych projektu,
  • opracowanie/analiza/uzgodnienia dokumentacji projektowej,
  • analizowanie rynku dostawców/ wykonawców oraz poszukiwanie nowych kontrahentów na potrzeby projektu,
  • współpraca z innymi branżami,
  • koordynacja, nadzór i kontakty z biurem projektowym,
  • nadzór techniczny nad realizacją umowy,
  • prowadzenie negocjacji technicznych i ustalanie zakresów dla dostawców,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji,
  • wsparcie zespołu ofertowego w etapie ofertowania do Zamawiającego.
  • wsparcie zespołu zakupowego, ewaluacja ofert.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe przy realizacji dużych inwestycji przemysłowych,
  • posiadane uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami bez ograniczeń w branży instalacyjnej,
  • wiedza w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi,
  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji.

Oferujemy

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników),
  • biuro w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II 12.

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567