SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
  • Kłaj
Kłaj, Kłaj, Małopolskie, Polska
Kominus Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • sporządzanie wycen oraz ofert
  • sporządzanie rysunków technicznych
  • nadzór nad terminowością składania dokumentów
  • kontakt z klientem
  • doradztwo techniczne z zakresu systemów kominowych i wentylacyjnych

WYMAGANIA:
  • wykształcenia wyższego technicznego lub osoby w trakcie studiów
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości programu Auto-Cad – warunek konieczny
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości pakietu Office
  • dokładności, rzetelności, dyspozycyjności, samodzielności
  • znajomości programu do sporządzania kosztorysów ( Zuzia lub Norma) mile widziana
  • doświadczenia w sprzedaży produktów kominowych i wentylacyjnych mile widziane

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferty zawierające życiorys, aktualną fotografię prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

  • Praca Kłaj
  • Kłaj - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055