Specjalista ds. technicznych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA

  • Prowadzenie harmonogramu przeglądów, nadzorowanie: przeglądów budynków, instalacji i maszyn zgodnie z harmonogramem, DTR, obowiązującymi regulacjami prawnymi.
  • Pozyskiwanie ofert na remonty, konserwacje i przeglądy oraz weryfikowanie kosztorysów.
  • Prowadzenie dokumentacji przeglądowych, remontowych i naprawczych.
  • Współpraca i nadzór nad firmami zewnętrznymi, dostawcami usług.
  • Planowanie, rozliczanie bieżących remontów i usług.
  • Kompletacja dokumentów do instalacji, maszyn, urządzeń, infrastruktury i budynków.
  • Tworzenie wewnętrznych procedur, instrukcji  i kart szkoleń.
  • Rozliczanie mediów (energia elektryczna, cieplna i woda).
  • Doradztwo techniczne i wsparcie poszczególnych działów współpracujących.

KOGO SZUKAMY?

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, instalacji wodnych, ciśnieniowych, ciepłowniczych, przepisów PPOŻ, BHP i budowlanych,
  • Dobra znajomość MS Office a szczególnie Excell,
  • Mile widziana znajomości programów projektowych Auto CAD,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty sportowe.
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026