Specjalista ds. techniczno-projektowych hvac ( wentylacja, ogrzewanie, klimatyzacja)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
G7PRO sp. zo.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projekty instalacji grzewczych , wentylacyjnych i klimatyzacyjnych , instalacji pomp ciepła, wymiennikowni PEC
  • wykonywanie charakterystyk energetycznych
  • nadzór nad ekipami wykonawczymi / monterskimi , kontrola jakości prac
  • kontakty z dostawcami i klientami końcowymi / kontakty w trakcie prac, odbiory, obsługa posprzedażowa/

WYMAGANIA:
  • znajomość programów Audytor OZC, Audytor CO, VentPack
  • umiejętność obliczeń zysków ciepła, bilansów wentylacji
  • doświadczenie w branży hvac min.1 rok
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane uprawnienia budowlane w spec.instalacyjnej i b.dobra znajomośc języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • stały lub elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie -podstawa+ atrakcyjny system premiowy
  • częste szkolenia i certyfikaty,możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • przyjazna atmosfera pracy

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Redaktor techniczny Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018