Specjalista ds. techniczno-mechanicznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
REMONDIS Sp. z o.o.
15. 8. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujące się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 34 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem zakładu
  • Optymalizacja procesów utrzymania ruchu zakładu
  • Przygotowanie zakresów, budżetów i harmonogramów remontów i inwestycji
  • Analizowanie skutków awarii maszyn i urządzeń z określeniem działań naprawczych i prewencyjnych
  • Zlecanie pracy i nadzór nad realizacją prac przez firmy zewnętrzne
  • Realizacja prac zgodnie z przyjętym budżetem i harmonogramem
  • Tworzenie instrukcji pracy i procedur
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Udział w negocjacjach i ustaleniach z firmami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, energetycznym lub pokrewne
  • Min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe zawodowego na stanowisku kierownika/specjalisty ds utrzymania ruch - doświadczenie w zakresie technologii termicznego przetwarzania odpadów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Wiedza z zakresu branżowych norm technicznych oraz przepisów prawa
  • Znajomość pakietu Office
  • Zarządzania podległym zespołem pracowników
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia energetyczne branżowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pakiet benefitów

  • Praca Bydgoszcz
  • Redaktor techniczny Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648