Specjalista ds. techniczno-handlowych HVAC
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. techniczno-handlowych
Lokalizacja: Katowice
Forma umowy: UoP, B2B
Start pracy: ASAP
Liczba otwartych pozycji: 1

Cel Pracy: Specjalista będzie odpowiedzialny za identyfikację potrzeb klientów, prezentację technicznych rozwiązań produktowych oraz budowanie trwałych relacji biznesowych.

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:
• Realizacja zadań budżetowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
• Opracowywanie strategii wzrostu sprzedaży w podległym regionie oraz dbanie o utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami.
• Negocjowanie i ustalanie warunków sprzedaży, w tym przekazywanie klientom wiedzy na temat właściwości i parametrów technicznych produktów z oferty Systemair.
• Znajomość wewnętrznych dokumentów spółki takich jak: OWS, procedur udzielania kredytów kupieckich, warunki gwarancji itp., weryfikacja umów handlowych oraz nadzór nad ich sprawną realizacją.
• Kontakt z klientami po sprzedaży w celu monitorowania płatności i sondowania oczekiwań klientów, oraz realizowanie zadań wynikających z wewnętrznych procedur Spółki w zakresie limitów kredytowych oraz monitoringu i windykacji należności.
• Przygotowywanie ofert handlowych i odpowiedzi na zapytania klientów, oraz bieżące wprowadzanie danych do CRM.
• Znajomość bieżącej sytuacji rynkowej w zakresie planowanych inwestycji oraz analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.
• Przestrzeganie tajemnicy handlowej w odniesieniu do posiadanych informacji poufnych związanych z wykonywaniem obowiązków, oraz stałe podnoszenie wiedzy technicznej dotyczącej produktów znajdujących się w ofercie Spółki.
• Współpraca we wdrażaniu działań marketingowych na podległym regionie oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku min. 3 lata w branży HVAC.
• Umiejętności analityczne i orientacja na dane w celu osiągnięcia wyników.
• Otwarty umysł, pełen entuzjazmu i energii, z chęcią poszukiwania nowych możliwości biznesowych.
• Gotowość do wyjazdów służbowych przez większą część czasu.
• Znajomość zagadnień technicznych z zakresu motoryzacji będzie dodatkowym atutem.

Co Oferujemy:
• Rozwój kariery oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
• Niezbędne narzędzi pracy – telefon, komputer i samochód służbowy.
• Ubezpieczenie firmy oraz możliwość bycia częścią rozwijającej się marki oferującej świetne warunki pracy i świadczenia.

Jeśli jesteś osobą ambitną, z doświadczeniem w sprzedaży oraz potrafisz podtrzymywać dobre relacje z klientami, posiadającą wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, to ta oferta jest dla Ciebie!

Co się stanie po Twojej aplikacji? Etapy procesu rekrutacyjnego:
1. Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówimy się na spotkanie bezpośrednio z Działem HR i Twoim przyszłym przełożonym.
3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

Czym jest "Antal"?
Firmą rekrutacyjną!
Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?
Bezpłatne wsparcie kariery!
Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479