Specjalista ds. techniczno - handlowych
  • Zielonka
Zielonka, Zielonka, Mazowieckie, Polska
Grupa Eltron
15. 8. 2024

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.
W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:
-Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
-Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
-Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.
Do naszego Zespołu poszukujemy energicznych kandydatów z duszą handlową, chętnych do nauki naszej branży, którzy w ramach rozwoju będą profesjonalistami na stanowisku:
Specjalista ds. techniczno-handlowych
Miejsce pracy: Zielonka, ul. Krótka 2
Czego możesz się u nas spodziewać?
Oddział Handlowy Grupy Eltron to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii branży elektrycznej zapewniając nieprzeciętną jakość i ogromną dostępność.
Nasze wymagania:
-Doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku, w sprzedaży bezpośredniej - min. 2 lata
-Wytrwałość i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
-Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi Klienta
-Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
-Wysokie umiejętności interpersonalne, proaktywna, kreatywna postawa, zaangażowanie i samodyscyplina
-Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
-Znajomość branży elektrycznej
-Wykształcenie elektryczne lub pokrewne
Twój zakres obowiązków:
-Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i poza sprzedażowych
-Efektywne zarządzanie powierzonym obszarem sprzedaży
-Kompleksowa obsługa zarówno obecnych, jak i nowych Klientów: doradztwo, tworzenie ofert handlowych
-Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientem
-Planowanie pracy, aby maksymalnie zwiększyć liczbę wizyt u Klientów
-Skuteczne prowadzenie negocjacji
-Wdrażanie nowych projektów oraz rozszerzanie asortymentu u obecnych Klientów
-Bieżące raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami
-Monitorowanie rynku i działań konkurencji
-Opracowywanie ofert handlowych
To oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
-Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
-Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką -członków rodziny!
-Niezbędny sprzęt - samochód, telefon, laptop
--Dodatkowe benefity:
-Karta Multisport
-Prywatna opieka medyczna
-Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
-Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
-Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
-Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych
-Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe
Jesteś zainteresowany/a? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!

  • Praca Zielonka
  • Zielonka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544