Specjalista ds. technicznego wspracia klienta w jęz.niemieckim
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
Concentrix CVG International
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

-      Obsługa połączeń przychodzących

-      Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych

-      Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń

-      Współpraca z innymi działami wsparcia technicznego

-      Przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów

Nasze wymagania:

-      Znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym (C1)

-      Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

-      Podstawowe umiejętności techniczne

-      Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

-      Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

-      Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie!

To oferujemy:

-      Umowę o pracę/umowę zlecenie na pełen etat

-      Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł brutto + bonus + prowizja, lub 45 zł/h (umowa zlecenie, min.120 godzin miesięcznie)

-      Praca od poniedziałku do piątku (8:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (10:00 – 18:00)

-      Rzetelne przygotowanie do pracy

-      Praca w domu nawet od 1 dnia pracy – zapewnimy Ci niezbędny do pracy sprzęt lub w komfortowym biurze w centrum Lublina

-      Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)

-      Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696