Specjalista ds. technicznego wsparcia klienta
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa połączeń przychodzących
  • Obsługa Klientów polskojęzycznych
  • Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych
  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego i inżynierami serwisu

WYMAGANIA:
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym (C1) i angielskiego w stopniu dobrym (B1)
  • Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy

OFERUJEMY:
  • Umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik - praca zmianowa (poniedziałek-sobota)
  • Wolne 2 soboty w miesiącu, wolne wszystkie niedziele i święta
  • Szkolenie przygotowujące do pracy (w pełni płatne)
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570