Specjalista ds. szkoleń BHP
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Conart Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • nadzór nad szkoleniami stacjonarnymi od strony logistycznej (kontakt z klientami, ustalanie grup szkoleniowych, organizacja sali, cateringu, współpraca z wykładowcami, przygotowanie materiałów szkoleniowych, hospitacja szkoleń, wystawianie zaświadczeń),
  • nadzór nad szkoleniami w formie on-line oraz e-learning ( organizacja grup, dopuszczanie osób do szkoleń, przygotowanie dokumentacji dla uczestników, wystawianie zaświadczeń),
  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP ( wstępnych, okresowych),
  • opracowywanie merytoryczne programów szkoleń i działań doradczych,
  • opracowywanie gier, ćwiczeń do szkoleń stacjonarnych i e-learning,
  • rozliczanie i podsumowanie zrealizowanych działań (szkoleń i doradztwa) dla klienta,
  • aranżowanie i odbywanie spotkań z klientami,
  • tworzenie ofert i promocja usług świadczonych przez firmę,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (wyższe lub podyplomowe ),
  • doświadczenia w obszarze organizacji szkoleń,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalnych i perswazyjnych,
  • zdolności organizacyjnych, umiejętności zarządzania czasem i działania pod presją czasu,

    samodzielności, silnej motywacji do pracy i osiągania założonych celów, kreatywności i dynamizmu w działaniu,
  • łatwości budowania relacji biznesowych z osobami z różnych szczebli organizacji,
  • prawa jazdy kat. B, własnego samochodu.

Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • miłą atmosferę.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544