Specjalista ds. Systemu Zarządzania
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Vinci Construction Usługi Wsparcia
4. 5. 2024

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej ‍

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania

  • Aktywne uczestniczenie w rozwijaniu systemu zarządzania w spółkach Grupy Vinci
  • Koordynowanie przeglądów dokumentów systemu zarządzania
  • Administrowanie dokumentami na platformie Sharepoint
  • Nadzorowanie zasobów i moderowanie struktury wewnętrznego intranetu
  • Przygotowywanie wizualizacji procesów biznesowych w Microsoft Visio

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Inicjatywa, kreatywność i umiejętne poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji procesów biznesowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i zarządzaniu dokumentacją
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office365 w tym Sharepoint
  • Znajomość Microsoft Visio

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • Program poleceń pracowniczych
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862