Specjalista ds. systemu ERP |Słubice |wsparcie w relokacji
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • sprawowanie pieczy nad funkcjonowaniem systemu ERP
  • prowadzenie szkoleń użytkownikom systemu
  • rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności
  • kontakt z konsultantami
  • tworzenie skryptów, podstawowe projektowanie
  • migracje danych między systemami, rozwój raportowania

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie informatyczne
  • biegłość w obsłudze komputera (pakiet MS Office)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • świadczenia pozapłacowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dodatek energetyczny
  • dopłaty do dojazdów do pracy
  • wsparcie w relokacji/możliwość zakwaterowania

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. telekomunikacji Legnica
  • Specjalista ds. PR Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532