Specjalista ds. systemu ERP Enova
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Klient RocketJobs.pl
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć ‍♀

Dołącz do nas jako Specjalista ds. systemu ERP Enova!

Poszukujemy osób pragnących dołączyć do naszego zespołu w Poznaniu/praca hybrydowa

✅  Zadania:

  • Tworzenie i zarządzanie nowymi użytkownikami w systemie Enova 365.
  • Administrowanie uprawnieniami i rolami użytkowników, tworzenie nowych ról.
  • Nadzorowanie procesów WorkFlow i zapewnianie ich prawidłowego funkcjonowania. Tworzenie/ulepszanie istniejących procesów.
  • Współpraca z zewnętrzną firmą wspierającą w zakresie rozwiązywania problemów.
  • Wsparcie systemowe dla innych operatorów systemu.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności mających na celu usprawnienie pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z systemem Enova 365 lub podobnym systemem ERP.
  • Znajomość zasad administracji systemów informatycznych oraz zarządzania uprawnieniami.
  • Umiejętność nadzorowania i optymalizacji procesów WorkFlow.
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość zasad księgowości, gospodarki magazynowej, procesów handlowych.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość ENOKO będzie dodatkowym atutem.
  • Dokładność i terminowość.

Co oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań w zaangażowanym zespole
  • Pracę na nowoutworzonym stanowisku
  • Benefity: Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116