Specjalista ds. Systemów Informacji o Zasobach Ludzkich (HRIS Specialist – Responsible for Human Resource Information Systems)
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
HydraSpecma Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i aktualizacja danych, zapewniając dokładność i poufność;
  • konfiguracja i zarządzanie modułami HRIS w CatalystOne, Eletive i Teamtailor, w tym między innymi zarządzaniem wydajnością, przeglądem wynagrodzeń,1:1, LMS, raportami/statystykami,rekrutacją,satysfakcja pracowników;
  • monitorowanie i utrzymanie bezpieczeństwa systemu danych, w tym poziomy dostępu użytkowników i przestrzeganie przepisów o ochronie danych;
  • monitorowanie aktualizacji i nowych funkcji w poszczególnych systemach oraz współpraca z globalnym zespołem HR i IT przy wprowadzaniu odpowiednich aktualizacji i wdrożeń;
  • identyfikacja możliwości ulepszania i automatyzacji systemów HRIS;
  • odpowiedzialność za utrzymanie i optymalizację integracji pomiędzy systemami;
  • zbieranie i ocenianie opinii użytkowników;
  • zapewnienie wsparcia technicznego menadżerom, pracownikom i personelowi P&C w zakresie naszych systemów HRIS;
  • przeprowadzanie sesji szkoleniowych dla użytkowników HRIS w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania systemów;
  • koordynacja działań z dostawcami i partnerami zewnętrznymi w celu rozwiązywania problemów systemowych ulepszania możliwości HRIS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie zasobów ludzkich, informatyki lub podobne;
  • doświadczenie z systemami HRIS na podobnych stanowiskach, płacowych, HR lub podobne;
  • biegła znajomość platform HRIS (CatalystOne, Eletive, i Teamtailor);
  • wiedza i zainteresowanie systemami w obszarze P&C;
  • doświadczenie w migracji danych i integracji systemów;
  • znajomość pakietów MS Office (word, excel);
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;
  • skuteczna komunikacja i umiejętności interpersonalne;
  • samodzielność i umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • pracę w rozwijającej się oraz przyjaznej organizacji, w międzynarodowym środowisku,
  • elastyczny czas pracy,
  • owocowe poniedziałki i środy,
  • wyjazdy integracyjne,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatna opieka medyczna.

  • Praca Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544