Specjalista ds. strategii marketingowej
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, mazowieckie, Polska
Audiostacja sp. z o.o.
9. 9. 2024

Audiostacja jest jednym z największych importerów i dystrybutorów w branży sprzętu muzycznego i nagraniowego. Firma oferuje produkty i rozwiązania dla muzyków, producentów muzycznych, studiów nagrań, Radia i TV oraz instytucji kultury. Nabywcami naszych produktów są także twórcy internetowi, gracze komputerowi i audiofile.

Siedziba firmy mieści się w podwarszawskich Łomiankach.

Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Twoje zadania:

  • Realizacja strategii marketingowych
  • Pisanie tekstów do internetu i mediów społecznościowych
  • Zarządzanie materiałami promocyjnymi
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Zarządzanie dokumentacją w dziale marketingu
  • Współpraca z innymi działami

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w marketingu, mediach społecznościach lub reklamie
  • Umiejętność pisania przyciągających tekstów
  • Znajomość MS Office i WordPress
  • Znajomość aktualnych trendów marketingowych
  • Motywacja do nauki i rozwoju
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Elastyczność i odpowiedzialność
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat lub umowę zlecenie
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584