Specjalista ds. stopniowania i układów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Caterina
7. 9. 2024

Firma NAL producent ekskluzywnej odzieży damskiej zatrudni na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Stopniowanie szablonów w programie InvenTex
  • Tworzenie tabel rozmiarów
  • Tworzenie układów kroju

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe -min. wykształcenie średnie odzieżowe
  • Doświadczenie w pracy konstruktora odzieży
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy
  • Znajomość zasad kroju i szycia
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej
  • Spostrzegawczość i dokładność w działaniu
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę – cały etat – pon.- pt. - 8:00-16:00
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w kreatywnej i nieformalnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584