Specjalista ds. środowiska
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM Sp. z o.o.
15. 3. 2024

AGM Konsulting przyjmie do biura w Zabrzu Specjalistę ds. ochrony środowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Sporządzanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji z zakresu ochrony środowiska dla klientów przedsiębiorstwa;
Nadzór, przygotowanie i aktualizacja danych i raportów wymaganych w zakresie monitorowania i raportowania wymaganego w zakresie nadzorowanych systemów;
Prowadzenie wymaganej prawem sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska dla klientów firmy;
Przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony środowiska;
Bieżące monitorowanie zmian w aktach prawnych dotyczących ochrony środowiska ;
Realizacja ustawowych obowiązków w zakresie ochrony środowiska;
Współpraca w zakresie ochrony środowiska i systemów zarządzania z pracownikami innych działów, organami kontrolnymi.
WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe kierunkowe;
2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze;
Znajomość aktualnych wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska;
Wiedza z zakresu normy ISO 14001;
Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
Zdolność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów
Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić;
Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju;
Udział w różnorodnych szkoleniach.

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zabrze
  • Specjalista ds. PR Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551