Specjalista ds. środowiska
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Sweco Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie raportów oddziaływania na środowisko w zakresie projektów liniowych (drogi, koleje, linie elektroenergetyczne, gazociągi) oraz kubaturowych;
  • Opracowywanie prognoz oddziaływania na środowisko w ramach procedury strategicznej oceny oddziaływania na środowisko;
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów w zakresie ochrony środowiska na kontraktach budowlanych;
  • Koordynacja pracy zespołu ekspertów terenowych wykonujących inwentaryzacje przyrodnicze;
  • Współpraca z właściwymi urzędami, instytucjami administracji publicznej w ramach uzgodnień opracowywanych dokumentów środowiskowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Inżyniera Środowiska, Ochrona Środowiska, Biologia lub pokrewne;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1;
  • Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość narzędzi GIS oraz oprogramowania z zakresu modelowania emisji do środowiska​;
  • Doświadczenie w sporządzaniu EDD;
  • Obsługa środowiskowa dla projektów wojskowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo – projektowych;
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (pakiet medyczny Medicover, karta Multisport/ Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe UNIQA, owoce w biurach, dofinansowanie do Empik Go, zajęć językowych oraz do wakacji);
  • Szkolenie i rozwój kompetencji;
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów krajowych jak i zagranicznych;
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura oraz dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 21 000 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836