Specjalista ds. środowiska
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
PVE DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnością przebiegu procedury oceny oddziaływania na środowisko projektów farm wiatrowych, farm fotowoltaicznych,
  • Utrzymywanie komunikacji z organami administracji publicznej,
  • Przygotowywanie i zarządzanie wnioskami o wydanie decyzji środowiskowej,
  • Nadzorowanie obowiązków i zobowiązań wynikających z decyzji środowiskowych,
  • Analiza terenu pod kątem możliwości realizacji projektów farm fotowoltaicznych i wiatrowych (screening),
  • Merytoryczna ocena dokumentacji pod kątem możliwości realizacji projektów i potencjalnych zagrożeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, biologii, gospodarki przestrzennej, geoinformacji, geoinformatyki, geografii lub pokrewne,
  • Znajomość przebiegu procedury oceny oddziaływania na środowisko,
  • Znajomość przepisów związanych z ocenami oddziaływania na środowisko, ochroną przyrody,
  • Doświadczenie w zakresie uzyskiwania decyzji środowiskowych dla projektów OZE,
  • Ogólna wiedza przyrodnicza, umiejętność interpretacji wyników badań przyrodniczych,
  • Umiejętność identyfikacji głównych ryzyk związanych z rozwojem projektów fotowoltaicznych, wiatrowych oraz wiedza na temat sposobów ich eliminacji/minimalizacji,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy z mapami: umiejętności czytania i redagowania map,
  • Znajomość ogólnodostępnych baz danych przestrzennych,
  • Umiejętność przewidywania zjawisk przyczynowo skutkowych,
  • Znajomość oprogramowania QGIS i jego narzędzia.

Mile widziane

  • Zainteresowanie tematyką OZE,
  • Kreatywność,
  • Analityczne myślenie,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość oprogramowania windPRO.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w obszarze dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • samodzielność i swobodę działania
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • miłą atmosferę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • benefity, spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość udziału w inicjatywach edukacyjnych i charytatywnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • MyBenefit

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listy motywacyjnego).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PVE Development sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych PVE Development sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał aplikacji.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132