Specjalista ds. środków trwałych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej, realizując zadania związane z prowadzeniem ewidencji środków trwałych.

Wymagania
  • znajomości podstaw gospodarowania majątkiem (ewidencja środków trwałych: tworzenie środków trwałych, likwidacje, przemieszczenia)
  • mile widziana znajomość podstaw technologii telekomunikacyjnych (przydatne w rozmowach z zespołami technicznymi)
  • dokładność i skrupulatność
  • znajomość pakietu Office
  • praca w biurze przy komputerze

Oferujemy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116