Specjalista ds SQL – Data Analyst
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomeranian Voivodeship, Polska
VTS Sp.zo.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

SPECJALISTA DS.SQL – DATA ANALYST

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych z analizą wewnętrznych źródeł danych
  • Opracowywanie wewnętrznych źródeł danych w celu odpowiedzi na pytania biznesowe
  • Tworzenie podstawowych modeli danych i algorytmów analitycznych na podstawie zbiorów danych
  • Optymalizacja wydajności rozwiązań bazodanowych
  • Monitorowanie jakości i wydajności raportów
  • Analiza wymagań biznesowych, projektowanie i utrzymanie rozwiązań dotyczących raportów
  • Tworzenie raportów, dashboardów i analiz za pomocą Excel, Power BI, Reporting Services, MS SQL
  • Utrzymanie i rozwój hurtowni danych (rozbudowa istniejących i tworzenie nowych)
  • Zarządzanie subskrypcjami raportów
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi w zakresie dystrybucji raportów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu zapytań i skryptów w MS SQL, T-SQL, w szczególności znajomość tworzenia i modyfikacji procedur składowych, widoków, funkcji tabelarycznych i skalarnych
  • Znajomość technologii MS SQL Server (T-SQL, SSRS)
  • Umiejętność tworzenia oraz doświadczenie w optymalizacji zapytań T-SQL,
  • Umiejętność budowy modeli danych i algorytmów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z jakością danych (myślenie analityczne, umiejętność wyciągania wniosków, rozwiązywanie problemów, profilowanie danych)
  • Systematyczność i dbałość o detale
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań raportowych Power BI i Reporting Services
  • Niektóre zapytania potrafią być bardziej skomplikowane i potrzebna jest dobra znajomość sposobów łączenia tabel jak joiny czy union

To oferujemy

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności
  • Stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych
  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze
  • Możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu
  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach na międzynarodowym rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach
  • System świadczeń pozapłacowych
  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

VTS Sp. z o.o.

  • Należymy do VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.
  • Szukamy osoby, która wzmocni nasz rosnący zespół w Spółce VTS budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509