SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ze znajomością języka angielskiego
  • Węgierska Górka
Węgierska Górka, Węgierska Górka, Śląskie, Polska
ULTER-SPORT
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca realizacja procesu sprzedażowego, prowadzenie kontaktów handlowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych, raportowanie aktywności
  • Wdrażanie działań handlowych
  • Aktywna komunikacja oraz współpraca z poszczególnymi działami firmy

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- praca w dziale sprzedaży w branży motoryzacyjnej (minimum 2 lata)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz zagadnień motoryzacyjnych
  • Zorientowanie na klienta, umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Nastawienie na rozwój, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Proaktywność, pozytywne nastawienie oraz wysoka komunikatywność
  • Dobra znajomość Pakietu Office (szczególnie excel)
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Zorganizowany proces adaptacji na stanowisko
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym

  • Praca Węgierska Górka
  • Węgierska Górka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030