Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością j. angielskiego
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Stock-Hurt
16. 9. 2024

Skawina, Podporucznika Mieczysława Majdzika 13

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów hurtowych w procesie sprzedaży krajowej i zagranicznej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca ze specjalistami z innych działów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Analiza danych sprzedaży
  • Przygotowanie raportów z zakresu swoich działań
  • Kształtowanie i realizowanie strategii sprzedaży i marketingu
  • Koordynacja wysyłek

Nasze wymagania

  • Język angielski - poziom dobry
  • Skuteczna komunikacja we wskazanym języku
  • Podstawowa znajomość języka polskiego
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Samodzielność i efektywna organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego
  • Doświadczenie w branży odzieżowej
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu klientów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie prowadzącej sprzedaż do 38 państw na świecie
  • Praca w siedzibie firmy, w godzinach 8:00-16:00, pon.-pt.
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do obiadów, kartę Multisport
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Podstawę oraz wysoką premie zależną od wyników pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567