Specjalista ds. Sprzedaży zdalnej
  • Warszawa, Mokotów
mazowieckie, Warszawa, Mokotów, mazowieckie, Polska
Abplanalp Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Poszukujemy 2 Kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Aktywny kontakt telefoniczny z Klientem
  • Nawiązywanie oraz podtrzymywanie relacji z Klientem
  • Współpraca z regionalnymi inżynierami sprzedaży
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych (KPI)
  • Weryfikacja baz danych w tym powiększanie baz danych CRM o nowych klientów
  • Telefoniczna weryfikacja kampanii marketingowych oraz współpraca z innymi działami
  • Sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • Realizacja pozostałych działań sprzedażowo - marketingowych w celu realizacji strategii firmy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność i wysokie standardy obsługi klienta
  • Samodzielność i proaktywność
  • Bardzo dobre umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie dostępne już na okresie próbnym
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do wypoczynku - po okresie próbnym
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym- po okresie próbnym
  • Miłą atmosferę w pracy

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251