Specjalista ds. sprzedaży zdalnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cartrack Polska SP. Z. O.O
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • W naszym zespole będziesz uczestniczył/a w procesie sprzedaży, obsługi i szkolenia Klientów Biznesowych, a do tego otrzymasz odpowiednie narzędzia i BAZĘ
  • Do Twoich zadań będzie należało budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z Partnerami Biznesowymi, prezentacje systemu online, spotkania czy kontakt z Klientem z poziomu biura
  • Aby łatwiej Ci było osiągnąć cele zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie oraz wsparcie zespołu, do którego dołączysz

Nasze wymagania

  • Biegle posługujesz się językiem polskim?
  • Lubisz sprzedawać i umiesz analizować dane?
  • Swobodnie i logicznie prowadzisz rozmowę oraz skutecznie argumentujesz?
  • Jesteś zadaniowcem i chcesz mieć możliwość realizacji celów sprzedażowych?
  • Potrafisz utrzymywać dobre relacje z Klientami oparte na partnerskiej współpracy pozwalającej na Twój osobisty rozwój oraz rozwój Partnera Biznesowego?

To oferujemy

  • Zatrudnienie w organizacji będącej najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań telematycznych w Polsce, która po raz kolejny otrzymała nagrodę GAZELI BIZNESU w swoje branży
  • Rozwój w firmie o ogólnoświatowym zasięgu działającej w ponad 20 krajach świata
  • Dowolna forma współpracy: Umowa Zlecenie, Umowa o Pracę, Kontrakt B2B.
  • Gwarantowana podstawa plus realna, przejrzysta i zrozumiała premia bez górnego limitu minimum 1200 zł
  • Szkolenia i wsparcie menadżerskie
  • Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku (8-16). Wolne wszystkie weekendy.
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia i długofalową współpracę
  • Benefity w postaci opieki medycznej i karty Multisport
  • Bony podarunkowe, dofinansowanie biletów do kina
  • Nowoczesne biuro ze strefą relaksu i brak korporacyjnych absurdów
  • Dodatkowy wolny dzień z okazji Twoich urodzin ?

  • Cartrack Polska – to najczęściej wybierany dostawca rozwiązań telematycznych w Polsce, wchodzący w skład
  • międzynarodowych struktur Cartrack Holding, który obecny jest w 23 krajach na 5 kontynentach. Jesteśmy producentem urządzeń oraz oprogramowania, z którego korzysta już blisko 2 mln użytkowników na całym świecie. Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy i menadżerowie flot mogą redukować bieżące koszty użytkowania pojazdów, zwiększać poziom bezpieczeństwa kierowców oraz poprawiać procesy biznesowe w organizacji. Jako firma technologiczna dostarczamy nowoczesnych, intuicyjnych rozwiązań. Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa wyposażając w system CARTRACK swoje floty pojazdów niezależnie od ich przeznaczenia.
  • Jesteśmy stabilną i transparentną firmą technologiczną, która cały czas rozwija i doskonali portfel swoich usług BIG DATA. W Polsce od 2009 roku nieustannie rozwijamy nasze struktury w których działa już ponad 100 osób i nadal dynamicznie rośniemy w odpowiedzi na stale zwiększające się potrzeby rynku.
  • Dołącz do firmy o międzynarodowym DNA i know-how. Jako pracodawca z sektora nowych technologii i motoryzacji zapewniamy stabilne zatrudnienie i bardzo kreatywne, pełne wyzwań środowisko pracy. Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567