Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej
  • Jaktorów
Jaktorów, Jaktorów, mazowieckie, Polska
KWAZAR CORPORATION sp. z o.o.
6. 6. 2024

Lider w branży ogrodniczej specjalizujący się w produkcji opryskiwaczy ogrodniczych, technicznych  i hobbystycznych oraz producent elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego firma Kwazar Corporation Sp. z o.o. poszukuje kandydatek

i kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • bieżąca współpraca i budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami zagranicznymi
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowanie ofert sprzedażowych
  • nadzór nad realizacją zamówień i zarządzanie procesem dostaw eksportowych
  • przygotowywanie dokumentów związanych z eksportem towarów
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • udział w targach branżowych i spotkaniach z klientami firmy
  • codzienna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie atutem)
  • doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego
  • zaangażowanie, samodzielność, motywacja do podejmowania wyzwań i wytrwałość w dążeniu do celu,
  • systematyczność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • znajomość MS Office (Word, Excel)

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Jaktorów
  • Jaktorów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851