Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, Silesian Voivodeship, Polska
RAJ-POL TEAM SP. Z O.O.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Europy i pozostałych krajach
  • Rozwój sprzedaży i rozpoznawalności marek na rynkach zagranicznych
  • Analiza trendów, konkurencji i sytuacji rynkowej w celu implementacji odpowiednich działań
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Negocjacje handlowe z kluczowymi klientami
  • Reprezentowanie firmy na krajowych i zagranicznych targach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta zagranicznego i sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania długofalowych relacji z klientem
  • Kreatywność, logiczne myślenie oraz wielozadaniowość
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość programów z pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych

To oferujemy

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (samochód, tablet, telefon komórkowy)
  • Umowa o prace i atrakcyjny system prowizyjny
  • Firmowe eventy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Duże projekty polskie i międzynarodowe

  • Praca Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210